Müşterilerimizden Yorumlar

Web sitesi yaptırmak için kapılarını çaldığımızda bizi can kulağıyla dinleyen, taleplerimizi tek tek not alarak tam da istediğimiz gibi bir internet sitesi tasarlayan Sitepatent ekibine tüm kalbî duygularımla teşekkür ediyorum. Sayelerinde en güncel web teknolojilerinin kullanıldığı, kullanılabilirliği yüksek ve kolay yönetilebilir bir internet sitesine sahip olmuş bulunuyorum.

Reşat Alkış

Sitepatent ile kurumsal bir web sitesi projesi için beraber çalışmaya başladık. Aklımdaki tüm soru işaretlerini birer birer çözen şirket çalışanlarıyla hayalini kurduğum internet sitesini kısa bir zaman diliminde hayata geçirdik. Eğer Sitepatent bugün ülkemizin dört bir yanından firmaya kaliteli ve hızlı çözümler üretebiliyorsa, bunu nitelikli personeline ve zaman içerisinde geliştirmiş oldukları iş ahlakını esas alan şirket felsefesine borçludur.

Ulviye Aydoğdu

Yenilenen Türk Ticaret Kanunu’nun getirmiş olduğu zorunlu web sitesi yasası gereği acil bir şekilde internet sitesi yaptırmamız gerekirken Sitepatent ekibiyle tanıştık. Bizim gibi KOBİ şirketlerinin ihtiyaçlarını başarıyla analiz eden, elde ettiği bilgi birikimini cömertçe kullanan uzman çalışanlarıyla tam da istediğimiz gibi bir internet sitesine, korktuğumuz gibi yüksek bedeller ödemeden kavuştuk.

Şerif Kula

Sanal alemde şirketimizin imajını temsil edecek kaliteli ve güncel teknolojilerle donatılmış  mobil uyumlu bir internet sitesi yaptırmak için tercihimizi Sitepatent’den yana kullandık. Kendileri siteyi tasarlarken kullanıcı odaklı düşünmeyi başarmış olmalılar ki, ziyaretçilerin sitemizde geçirdiği süre bir hayli arttı. Sitenin altyapısını da SEO uyumlu yapmaları sayesinde de Google’da daha üst sıralarda çıkmaya başladık.

Ali Sancak

Galerimizde bulunan otomobilleri sergileyebileceğimiz, araçlara dair detaylı bilgileri ziyaretçilere sunabileceğimiz bir internet sitesi hazırlatmak için anlaştığımız Sitepatent, birlikte yola çıktığımız günden beri çalışmalarımıza göstermiş oldukları ilgi ve alakayla ne kadar doğru bir seçimde bulunduğumuzu ispatladı. Oldukça kısa bir zaman diliminde uygun fiyata ve kaliteli bir web sitesini tarafımıza teslim ettikleri için kendilerine çok teşekkür ederim.

Savaş Karaman

Web sitesi tasarımına başlamadan önce tüm taleplerimizi dinleyen ve bu doğrultuda bir çalışma şeması hazırlayan Sitepatent, tasarım sürecinin her aşamasında fikrimiz almayı asla ihmal etmedi. Söz verdikleri tarihte işi teslim eden, müşteriyle iletişimini hiçbir zaman kesmeyen ve her an ulaşılabilir olan Sitepatent ile çalışmaktan duyduğum memnuniyeti her fırsatta dile getiriyorum.

Muhammed Yıldırım

Hali hazırda sahip olduğumuz internet sitesi bütün çabalarımıza rağmen Google’da üst sıralara çıkmamayı sürdürünce Sitepatent’e ulaşıp destek talebinde bulunduk. Sorunun eski ve hantal bir yapıya sahip olan internet sitemizden kaynaklandığını öğrenince kendileri uygun bir fiyatla, çok daha kaliteli bir web sitesini hazırlayıp bize sundular. Mobil uyumlu olan internet sitemiz artık daha üst sıralarda yer alırken, cevapladığımız telefon çağrıları da doğru orantılı arttı.

Arif Hakyılmaz

Kurumsal internet sitemizi yenileyip daha güzel bir tasarımla ziyaretçilerimizin beğenisine sunmak için Sitepatent ile beraber çalıştık. Kesinlikle harika bir iş çıkardıklarını söyleyebilirim. Göstermiş oldukları yüksek çaba sayesinde rekabetin oldukça yüksek olduğu bir anahtar kelimede, Google dostu yeni web sitemizle çok daha üst sıralarda yer alma imkânına kavuştuk.

Nurettin Eren

Talep ettiğimiz şekilde, ziyaretçilerimizin internet üzerinden araçları için çeşitli firmalardan sigorta teklifi alabilmelerini sağlayan yazılımı geliştiren Sitepatent yetkililerine teşekkür ederim. Alanında uzman, anlayışlı ve çözüm odaklı çalışanları; üstlendikleri işin hakkını vermesini biliyorlar. Tasarım aşamasında da sürekli fikrimize danışıp el birliğiyle ortaya kaliteli, kullanışlı ve rakipleriyle boy ölçüşebilecek seviyede bir iş çıkardılar.

Arif Aktaş

İşletmemizi sanal aleme taşıyıp daha geniş bir müşteri kitlesine ulaşmaya karar verdiğimiz günlerde karşımıza çıkan Sitepatent, her sorumuzu içtenlikle cevaplayan müşteri temsilcileri sayesinde tercihimiz oldu. Artık gelişmiş yönetim paneli üzerinden sınırsız sayıda sayfa açıp tüm çalışanlarımıza yetecek kadar e-posta hesabı oluşturabileceğimiz kurumsal bir internet sitesine sahibiz.

Alparslan Ceran

Makine sektöründe hizmet veren firmamız için web sitesi yaptırmaya karar vermemizin ardından başlayan araştırma sürecinde Sitepatent ekibiyle tanıştık. İhtiyaçlarımızı analiz ederek bize özel çözümler üreten tecrübeli firma çalışanları her sorumuzu içtenlikle cevaplarken, oldukça kaliteli ve gösterişli bir internet sitesi tasarlayarak hayalini kurduğumuz siteye makul bir ücretle sahip olmamızı sağladı.

Mehmet Ağırbaş

Ziyaretçinin aradığı içeriğe kolaylıkla ulaşabileceği, gereksiz sayfalar ve kullanışsız formlar arasında kaybolmadığı “kullanıcı dostu” bir internet sitesi yaptırmak istediğimizde Sitepatent ile karşılaştık. Şuanda ise ihtiyaçlarımızı tam manasıyla anlayan ve bunun için sağlıklı çözümler üreten Sitepatent’in referansları arasında yer alıyoruz. Teknik bilgi birikimi yüksek olan çalışanlarıyla harika işlere imza atan Sitepatent’e başarılar diliyorum.

Fatih Oğuzoğlu

E-ticaret sitemizi hayata geçirirken profesyonel bir web tasarım ajansıyla çalışmaya karar verdiğimizde Sitepatent ile tanıştık. Kısa sürede e-ticaret sitemiz yayın hayatına başlarken, Sitepatent çalışanlarında “Siteyi teslim ettik, işimiz bitti” anlayışının olmadığını da fark ettim. Yazılım kaynaklı hataların ortaya çıkması durumunda jet hızıyla müdahale eden uzman kadrosuyla müşteri memnuniyetini hedefini üst seviyede tutmayı başarıyorlar.

Uğur Kahraman

Müşteri memnuniyetini her şeyden önce esas amaç edinen Sitepatent, bizim için harika işlere imza atan bir web sitesi tasarım ajansından çok daha fazlası. Hayal ettiğimizden ve düşünebileceğimizden çok daha iyisini tasarlayıp bize sunan, güzelliğin detaylarda saklı olduğunu bilip en ince unsurlara dahi özen gösteren bir anlayışa sahip olmaları; Sitepatent’in elde ettiği başarının anahtarları olsa gerek.

Tolga Karahan

Genellikle bulunduğumuz mahalle sakinlerine hizmet veren bir beyaz eşya teknik servisi iken, Sitepatent’in tasarlamış olduğu web sitesi sayesinde artık internet üzerinden de iş kabul etmeye başladık. SEO uyumlu ve Google’da üst sıralara daha rahat çıkmamızı sağlayacak şekilde hazırladıkları internet siteleri için kendilerine çok teşekkür ediyor, daha nice başarılara diyorum.

Serhat Devran

Bugüne dek çalıştığımız hiçbir firmada görmediğim kadar güler yüzlü ve anlayışlı bir çalışan kadrosuna sahip olan Sitepatent, düzenlemiş olduğu SEO operasyonları sayesinde hızlı bir şekilde “pansiyon” kelimesinde daha üst sıralara çıkmamı sağladı. Bu sayede her geçen gün müşteri portföyümü genişletme imkânına diğer firmalara nazaran çok daha makul bir fiyata kavuştum.

Halit Göktaş

Daha önce birçok kurumsal görünümlü web tasarım firmasıyla çalışmama rağmen, Sitepatent gibi müşteri dostu bir web tasarım ajansına denk geldiğimi hatırlamıyorum. İlk günden itibaren güler yüzü eksik etmeyen ve her sorumuza cevap veren firma personeli, Google’da sitemizin daha üst sıralarda yer alması için ellerinden geleni yaparak bize başarıya giden yolda eşlik ettiler. Kendilerine çok teşekkür ediyorum.

Alpay Katar

Web sitesi tasarımı yaptığını iddia eden birçok ajans, hazır şablonları kullanarak müşterinin taleplerine göre ufak revizeler yaparak ciddi meblağlar talep ediyorlar. Oysa bizim ihtiyacımız olan web sitesi, sadece bize has ve eşine rastlanamaz olmalıydı. Bu amaç doğrultusunda web tasarım işlerimizi teslim etmek üzere anlaştığımız Sitepatent, kullanıcı dostu ara yüzler tasarlayarak internette başarıya giden yolculuğumuzda bizlere eşlik etti.

Melih Akgün

Mobil uyumlu ve Google’da üst sıralara çıkmaya hazır bir web sitesi tasarlatmak üzere iletişime geçtiğim Sitepatent çalışanları, aklımda bulunan soru işaretlerini bir bir çözerek tasarım aşamasında sürekli olarak fikrime danıştı. Söz verdikleri zaman zarfında da tam istediğim tasarımı teslim etmeyi başardılar. Göstermiş oldukları ilgi ve alakadan dolayı kendilerine çok teşekkür ediyorum.

Nebi Bayraktar

Sektörümüzde yer alan diğer rakip firmalarla rekabet edebilmek için kaliteli, mobil cihazları destekleyen ve arama motoru optimizasyonu sağlanmış bir web sitesi ihtiyacı baş gösterince Sitepatent ile karşılaştık. Proje yönetimi ve web sitesi tasarımı süreçlerini profesyonel bir şekilde yöneten firma çalışanları sayesinde, hayalini kurduğumuzdan çok daha güzel bir internet sitesine sahip olduk.

Kerem Hasen

Çağa ayak uydurmak ve ürünlerimizi internet üzerinden de satabilmek için e-ticaret yazılımına ihtiyaç duyduğumuzda Sitepatent’in sağlamış olduğu kaliteli çözümlerle karşılaştık. Görüşmeye başladığımız ilk anda ne kadar müşteri odaklı düşünen bir firmayla karşılaştığımı anladım. İşimizi internete taşımamızı sağlayan Sitepatent’e müteşekkirim. Artık istediğim zaman Sitepatent ofisini ziyaret ederek çaylarını içebileceğimi de biliyorum.

Serdar Yıldırım

Web tasarım ve yazılım tarafında gelişen yeni teknolojileri güncel olarak takip eden Sitepatent çalışanları, bizim de en zor ve uç noktalardaki beklentilerimizi yerine getirirken bir dediğimizi iki etmediler bile. Tasarlamış oldukları harika internet sitesi sayesinde kullanıcılar sitemizde daha çok vakit geçirmeye başladı. Bununla birlikte mobil uygulamamızın da yayınlanmasıyla satışlarımız artış göstermeye başladı.

Hikmet Şahin

Birlikte çalışması oldukça zevkli bir ekibe sahip olan Sitepatent sayesinde beklentilerimizin ötesinde bir kalitede web sitesine sahip olduk. Üstelik bunu yaparken çok da fahiş fiyatlar ödemedik. Her bir talebimizi can kulağıyla dinleyen Sitepatent’e ve çalışanlarına çok teşekkür ediyor, internet sitesine ihtiyaç duyan her dostuma da gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.

Ceyhan Konur

Hemen herkesin eşine dostuna internet sitesi yaptırdığı günümüzde profesyonel bir şekilde web tasarım hizmeti sunan, güvenilir bir firma bulabilmek çok zor. Yaptığım uzun araştırmalar sonucu tanışmaya nail olduğum Sitepatent çalışanları ile web sitemizi yapmaya karar verdiğimizde halen daha aklımda soru işaretleri vardı. Ancak kendileri kaliteli bir internet sitesini oldukça makul bir fiyata kısa sürede teslim etmeyi başardılar. Gayet memnunum, herkese de tavsiye ederim.

Ömer Uzun

Sitepatent ile ilk kez, eski ve mobil uyumlu olmayan internet sitemizi yenilemek istediğimizde tanıştık. Kendileri her bir detayına titizlikle yaklaştıkları kaliteli ve bize özel bir tasarım hazırlayarak onayımıza sundu. Ardından kısa sürede de yeni internet sitemizi de yayın hayatına başladı. Artık sitemizdeki iletişim formu üzerinden müşterilerimiz bize daha rahat ulaşabiliyor.

Özcan Karlı

Her firmanın boy gösterdiği internet ortamında şirketimizi başarılı bir şekilde temsil etmek için web tasarım hizmeti satın aldığımız Sitepatent, geliştirmiş olduğu üstün özelliklere sahip içerik yönetim sistemiyle kaliteli bir tasarım ve kullanışlı bir ara yüzü ziyaretçilerimizin beğenisine sunmamız yardımcı oldu. Hızlı bir şekilde çözüm üreten ve en üst seviyede müşteri memnuniyetini hedefleyen bu muhteşem firmayla çalışmış olmak, benim için büyük mutluluk kaynağı.

Şevket Altay

Bir firmayla çalışırken aradığım en önemli unsur olan müşteri memnuniyetini esas alma anlayışı, Sitepatent de beklentilerimin de üstünde var. Bir telefonla ulaşabildiğim anlayışlı ve alanında uzman personelleri sayesinde eskisinden çok daha kaliteli ve modern bir internet sitesine sahip oldum. Üstelik tasarladıkları siteyi çok kolay bir şekilde yönetim panelinden düzenleyebiliyorum.

Kemal Gün

Artık hemen herkesin internet kullandığı ve otel tercihini belirlemek için Google’a başvurduğunu hesaba katarsak, arama motorunda daha görünür olmanın otelimiz için ne derecede önem taşıdığı daha iyi anlaşılır sanırım. Sosyal medya ağlarına kayıt olup otelimizi temsil etmemizi sağlayan, arama motorlarına web sitemizin kaydını gerçekleştirin daha üst sıralara tırmanmasına yardımcı olan Sitepatent ailesine şükranlarımı sunuyorum.

Bilal Işık

Eski web tasarımcımızla yollarımızı ayırmamızın ardından birlikte çalışmaya başladığımız Sitepatent’i tüm çevreme rahatlıkla tavsiye ediyorum. Arkadaş canlısı, mesleki anlamda donanımlı, ortaya kaliteli işler koyabilen çalışanlarıyla ne kadar doğru bir tercihte bulunduğumuzu çoktan bize ispatladılar. Düşlediğimiz internet sitesini oldukça hızlı ve kaliteden ödün vermeden tasarlayan firma çalışanları, satış sonrası desteklerini de asla esirgemiyorlar.

Bayram Yiğit

Firmamızın dış dünyaya açılan penceresi olan internet sitemizi emanet edebileceğimiz güvenilir, sözünün eri, hızlı ve kaliteli iş yapan bir web tasarım ajansı ararken Sitepatent ailesiyle tanıştık. Oldukça uygun bir fiyat ve cazip ödeme koşullarıyla tercihimizi kendilerinden yana kullanmakta ne kadar doğru bir iş yaptığımı şimdi daha iyi anlıyorum. Neden mi? Artık sitemiz daha çok ziyaret ediliyor da, ondan!

İbrahim Çevik

Otelimize ait internet sitesini yenilemek üzere Sitepatent’e teslim ettiğimizde, karşılaşacağımız sonucun bizi bu kadar memnun edeceğini biz de tahmin etmiyorduk. Bizim ihtiyaçlarımıza ve beklentilerimize özel olarak hazırladıkları mobil kullanıcı dostu, SEO uyumlu web sitesi sayesinde müşterilerimiz online olarak rezervasyon yapabiliyor, herhangi bir sorun halinde iletişim formunu kullanarak bize ulaşabiliyor.

Fatma Söğüt

Yaptığı işin her bir detayına özen gösteren, revize taleplerimizi memnuniyetle yerine getiren ve web tasarım sektöründe kendine ayrı bir yer edinen Sitepatent ile çalışmak; şirketçe aldığımız en doğru kararlardan birisi olmuştur. Sayelerine sahip olduğumuz web sitesi arama motorunda daha üst sıralarda çıkmaya başladı ve gelirlerimiz de bununla doğru orantılı olarak yükseldi.

Mehmet Yılmaz

Üretimini gerçekleştirdiğimiz mobilya modellerini basılı kataloglarda sergilemektense, müşterilerimizin mağazamıza gelmek zorunda kalmadan tüm modellere ulaşabilmelerini sağlamak adına gelişmiş bir web sitesi tasarlatmak istediğimizde yardımımıza Sitepatent yetişti. İhtiyaçlarımızı tam karşılayan, mobil uyumlu, gelişmiş özelliklere ve kullanım kolaylığına sahip olan yeni web sitemiz sayesinde satışlarımız da bir hayli arttı.

Adem Büyük

Alan adı ve hosting satın almak, web sitesi tasarlamak, gerekli düzeltmeleri yapmak, mobil uygulama geliştirip mağazalarda yayınlamak… Tüm bu göz korkutucu süreçleri oldukça hızlı ve başarılı bir şekilde yerine getiren Sitepatent, internet sitemizi herkes tarafından rahatlıkla kullanılabileceği bir forma kavuşturdu. Satış sonrası sağladıkları profesyonel destek de Sitepatent’i tercih etmek için başlıca bir neden.

Ayhan Karakaş

Yüksek hızlı internet bağlantısının cep telefonlarımıza girdiği şu günlerde her firmanın kaliteli ve mobil dostu bir internet sitesine sahip olması kaçınılmaz bir ihtiyaç artık. Biz de internet sitesine sahip olmak için yaptığımız uzun araştırmalar ve eleme süreçlerinin sonunda Sitepatent ile çalışmaya karar verdik. Şuan firmamızın imajını sanal âlemde de layıkıyla temsil edebilmenin haklı gururunu yaşıyoruz.

Murat Selim Yağlı

Hayalini kurduğum internet sitesini hazırlatmak için el sıkıştığım Sitepatent, daha tanıştığımız ilk günden ne kadar kurumsal bir yapıya sahip olduğunu bana hissettirdi. Firmanın iş yaptığı müşterilerine yaklaşımı beni çok şaşırttı diyebilirim. Her revizyon isteğimi ve merak ettiğim soruyu içtenlikle cevaplayan çalışanları sayesinde Sitepatent’in çok daha başarılı işleri hayata geçireceğine inancım tam.

İsa Gökalp

Şunu itiraf etmeliyim, Sitepatent ile çalışmaya başlamadan önce bu kadar şaşıracağımı ben bile beklemiyordum. Artık internet sitemi her açtığımda “Bu site benim olabilir mi?” diye sorar hale geldim. Sektörün dev oyuncularıyla boy ölçüşebilecek kadar kaliteli bir internet sitesine uygun fiyatlarla sahip olmamı sağlayan Sitepatent’e ne kadar teşekkür etsem az, biliyorum…

Yakup Ümit

Telefonlarımıza çıkmayan, revize isteklerimizi yerine getirmeyen, başına buyruk hareket eden amatör ve freelance çalışan web tasarımcımızın peşinde koşmaktan gına ettiğimiz anda imdadımıza Sitepatent yetişti. Kısa bir süre içinde yeni web sitemizi bize teslim eden ve tüm isteklerimize yerine getiren Sitepatent çalışanları sayesinde artık biz de mobil kullanıcı dostu bir internet sitesine sahibiz.

Nihat Sameli

Eskimeye yüz tutan internet sitesimizi modern teknolojileri kullanarak yeniden yaptırmak için araştırma yaparken karşılaştığımız Sitepatent, sahip oldukları geniş referans ağı ile ilgimizi çekti. Kendileriyle iletişime geçtiğimiz andan beri sıcak bir şekilde bizi karşılayan firma çalışanları, makul bir fiyat teklif ederek söz verdikleri tarihte yeni internet sitemizi teslim ederek takdirimizi kazandı.

Yaşar Göktaş

Sitepatent tarafından geliştirilen, en son web teknolojilerinin kullanıldığı ve yoğun ziyaretçi taleplerini karşılayabilecek kadar esnek bir yapıya sahip internet sitemi içerik yönetim paneli üzerinden dilediğim gibi güncelleyebiliyorum. Profesyonel iş arkadaşlarıma ve hayalini kurduğu web sitesini hayata geçirebilmek için güvenilir bir firma arayan herkese Sitepatent’i tavsiye ediyorum.

Görkem Özyurt

İşin aslı, Sitepatent ile ilgili söylenecek her şeyi diğer müşteriler çoktan dile getirmişler. Günün her saatinde bir telefonla ulaşabileceğim kadar uzaklıkta olan, her bir detaya titizlikle yaklaşan, özgün ve kişiye özel web tasarım çözümleri üreten bu harika insanlarla çalışmak benim için büyük bir deneyim oldu. Artık sizi güvenle çevreme tavsiye edebilirim.

İdris Çalık

Şirketimiz için tasarladıkları e-ticaret sitesinin her bir safhasında tarafımızı bilgilendiren ve onayımıza başvuran uzman tasarımcılarıyla bir dediğimizi iki etmeyen Sitepatent, söz verdiği gibi tam zamanında internet sitemizi yayına almayı başardı. Yeni internet sitemizin arama motoru ve mobil cihaz uyumlu olmasıyla artık rakiplerimizden bir adım öndeyiz. Daha nice projede birlikte çalışacağımıza inanıyorum.

Mesut Semiz

Telefonlarımıza çıkmayan eski tasarımcımızla yollarımızı ayırdıktan sonra Sitepatent ile çalışmaya başladığımızda, yine aynı sorunlarla karşılaşmaktan korkuyordum. Ancak kendileri yeni web sitemizi çok kısa sürede teslim ettikleri gibi, satış sonrasında da ilgilerini bizden esirgemediler. Üstelik firmamıza sağladıkları sınırsız e-posta kutusu özelliği ile rahatlıkla e-posta alışverişinde bulunabiliyoruz. Sitepatent ekibinin ilerleyen zamanlarda çok daha başarılı işlere imza atacağına inancım tam.

Orhan Altay

Ödemeyi aldıktan ve web sitesini yaptıktan sonra eskisi gibi telefonlara çıkmayan, hiçbir şekilde müşteri memnuniyetini kale almayıp profesyonel destek sağlamayan birkaç web tasarım firmasıyla çalıştıktan sonra Sitepatent’i keşfettim. Kendileriyle beraber yeni sitemizde nelerin olup olmaması gerektiği üzerinde karar kıldık, ardından hızlı bir şekilde yeni sitemizi yayına aldık. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

Abdullah Üzüm

Her geçen gün yeni rakiplerin boy gösterdiği internet ortamında daha görünür olmak ve firmamızı daha iyi temsil etmek için Sitepatent çalışanlarıyla birlikte yeni bir web sitesi kurmak için kolları sıvadık. Tasarım aşamasında sürekli olarak fikrimizi alan, ardından siteyi kısa sürede teslim etmeyi başaran Sitepatent çalışanlarının satış sonrası teknik desteği de kusursuzdu.

Yasin Dağ

Sürekli olarak yeni firmaların sektöre girdiği evden eve nakliyat alanında Google’da üst sıralarda yer almak çok önemli. SEO çalışmalarımızın yönetimi için teklif aldığımız Sitepatent çalışanları, tüm süreci profesyonel bir şekilde yöneterek gönlümüzü kazandı. Etkisini kısa sürede gösteren SEO çalışmaları sonucu daha üst sıralara çıkmaya başladık. Ve sayelerinde artık telefonlarımız susmaz oldu.

Nesip Gemici

Önce Türkiye’ye, daha sonra ise dünyaya açılmak üzere yola koyulduğumuz e-ticaret maceramızda bizlere yol yordam gösteren, takıldığımız her noktada yardımcı olan ve bugün hayalini bile kuramadığımız cirolara ulaşmamızı geliştirdikleri harika e-ticaret yazılımına borçlu olduğumuz Sitepatent ekibine ne kadar teşekkür etsem azdır. Aklınızda en ufak bir soru işareti bile kalmasın, Sitepatent’e gönül rahatlığıyla güvenebilirsiniz.

Erdal Tuzcu

Eski internet sitemizi yenilemeye karar vermemizden itibaren Sitepatent ekibiyle ortak çalışmaya başladık. Artık yeni internet sitemiz çok daha şık ve estetik bir görünüme sahip. Mobil sitelerle uyumlu olduğu için Google’da da daha üst sıralarda çıkmaya başladık. Şuan ise Sitepatent ile bu kadar geç tanışmış olmaktan hayıflanıyor, “Keşke daha önce tanışıp birlikte çalışsaymışız” diyorum.

İrfan Has

Fotoğrafçılık üzerine hizmet veren firmamızı telefonla arayan müşterilerimiz, internet sitemizin mobil uyumlu olmamasından yakınıyorlardı. Sitepatent’in sunmuş olduğu yenilikçi ve kaliteli web tasarım hizmetini satın aldıktan sonra mobil uyumlu ve SEO dostu bir internet sitesine sahip olduk. Müşterileri memnuniyeti de dolaylı olarak artış gösterdi. Üstelik Google’da daha üst sıralarda çıkmaya da başladık.

Selin Ilgın

Müşterilerim cep telefonundan da rahatlıkla gezip dolaşabildikleri Sitepatent tarafından yenilenen yeni internet sitemizi çok beğendiklerini söylüyorlar. Herkes her an bilgisayar başında olamadığı için internet sitelerinin mobil dostu olması çok önemli. Bunu standart haline getiren ve kullanıcı odaklı web siteleri yapan Sitepatent, benim için kaliteli ve hızlı hizmet sunan sayılı ajanslar arasında yer alıyor.

Zülfikar Yalın

Yorum Ekle

9 + 7 =