Aysun Büyük

Çağlar Dış Ticaret / Satış Müdürü

Merhaba arkadaşlar kısa süre önce çalışma yaptığımız internet sitemiz için şuan olumlu sonuçlar almaktayız. Farklılıklarıyla belirgin müşterilerimizin de artışına denk geldiğimiz internet sitemizde SEO amaçlı tüm uygulamaları profesyonel şekilde yapan Sitepatent sayesinde 3 ay içerisinde büyümeye başladığımızı belirtmek istiyoruz. Bizler bu metni hazırlarken sizlere de faydalı sunumlar gerçekleştirebileceğimizi düşünerek en iyi hizmetleri sunan internet ortamında güvenilir bir şekilde hizmet veren firmayı değerlendirmek amacıyla sizlere de yardımcı olmak istiyoruz.

Paketleme alanında en iyisi olma yolunda ilerliyorsak bunu Sitepatent’e borçluyuz. Yıllardır hizmet verdiğimiz sektör sitemize firmanın el atmasıyla birlikte canlandığını düşünüyor ve yapmış olduğumuz analizler sonucunda her şeyin ortada olduğunu göstermek istiyoruz. Her zaman yeniliklere açık olan web tasarım firması için ne kadar olumlu şey yazsak az olacağını düşünerek sizlere bu firmayı övmeye devam edeceğimizi bildirmek istiyoruz.

Hayatta internet ortamına güven sağlayamamış firmalardan bir tanesi olarak şuna günlük cüromuz bile tavan yaptığını görmekten mutluyuz. Çünkü artık arkamızda Sitepatent ekibinin olduğunu biliyoruz. Bu nedenle sizlerinde bir an önce bu firmayla tanışmanızı istiyor ve kaliteli bir şekilde sizlere hizmet verebileceklerinin garantisini vermekten çekinmiyoruz. Güvenle hareket edebileceğiniz ve güvenle firma internet sitelerinizi teslim edebileceğiniz internet ortamında tek firma olan web tasarım firması için sizlere de faydası olması amacıyla bu yazıyı hazırlamış bulunuyoruz.

Fahrettin Kınalı

Kına İnşaat / Firma Sahibi

İnşaat sektörünün günden güne geliştiği ve artış göstermiş olduğu bu dönemde işlerimizi sekteye uğratmamak adına daha iyi ve daha güvenilir şekilde yapmış olduğumuz inşaatları nasıl değerlendirerek satışa çıkabiliriz diye düşünürken sitemiz üzerinden satışını yapabileceğimizi aklımıza koymuştuk, fakat internet sitesi olaylarından anlamadığımız için bu işi profesyonel olarak yapan birilerini bulmamız gerekiyordu. Araştırmalarımız sonucunda Sitepatent Web Tasarım ve SEO Optimazyon işleri yapan firma yetkilileriyle tanışma fırsatı bulduk ve online olarak görüştükten sonra firmamıza davet ederek firmanın yönetici ekibiyle yapacağımız projeleri saatlerce konuşarak duruma netlik kazandırdıktan sonra hayırlı olsun diyerek internet sitemizin tüm bilgilerini bu firmaya vermiş olduk.

Firma verdikleri süre zarfında sitemizin genel olarak ayarlamalarını yaparak tasarımında oynamalar yaptılar ve SEO konusunda da uzman ekiple çalışan firma bizden almış olduğu anahtar kelimelerde üst sıralara çıkarabileceklerinin garantisini vermiş ve sözlerini yerine getirmiş durumdalardı. Ortalama bir ay geçti ve site yavaş yavaş oturmaya başladığını görmüş olduk. Sitepantent’de çalışanlar hep birlikte sitemize detaylı bir şekilde çalışmalarını sürdürürken iki ay oldu ve sitemiz meyvesini vermeye başladığında biz sitemiz üzerinden yayınladığımız dairelerden müşteri dönüşleri almaya başladığımızı görerek heyecanımıza yenisini eklemiş olduk. Ayrıcalıklı olarak siteden verim aldığımız zaman firma çalışanları ile sevincimizi hep birlikte yaşamaya devam ettik…

Yılların vermiş olduğu tecrübe ile sitemizi A’dan Z’ye tanıtan Sitepatent’e çok teşekkür ediyoruz. 

Beyazıt Çetin

Deko Concept / Firma Ortağı

Kısa sürede gelişen ve değişen internet sitemizin en iyi şekillendirmesini yapan Sitepatent aracılığıyla artık sitemiz üzerinden çeşitli il ilçeler ve dahası da ülkelere mobilya imalatı yapıyoruz. Firmamız köklü bir firma olduğu için profesyonel çözümler aramaktaydı fakat hangi web tasarımcıyla görüştüysek sonuç alamadım ve kaptırdığımız paralara tabiri yerindeyse bir bardak su içtik ama bu son firma olan Sitepatent Web Tasarım sitemizi geliştirerek öyle güzel hale koydular ki çok kısa süre içerisinde sitemizden de satışlar yapmaya başladığımızı göstermeyi sizlere de istedik…

İnternet satışlarımız arttı

Sektörümüz gereği mobilya imalatı yapıyor ve yurt içi yurt dışı satışlarımızla her zaman rakiplerimizden bir adım önde olmak istiyorduk, şimdi ise açık ara fark atarak rakiplerimize artık sitemizden de satışlar yapmaya başladığımızı belirtiyoruz. Bundan dolayı da Sitepatent ekibine ve yöneticilerine sonsuz minnattar şekilde sizlere de önererek sitelerinizin çöp olmasını istemiyoruz. Cari açığı sitemiz üzerinden yapılan satışlardan kapattığımız için farkımızı ortaya koyuyor ve sitemiz artık emin ellerde olduğu için kendimizi de güvende hissederek işlerimize keyifle bakıyoruz.

Sitemizin öncelikle tasarımını değiştiren ve sonrasında iç dış optimazyonlar ile birlikte bize deneme amaçlı sunan Sitepatent sayesinde gerçekten ilgi odağı olduğumuzu görüyoruz. Farkında olmadan site kendi kendine büyüyor ve bazen ise taleplere bile yetişemediğimiz olduğunu itiraf etmeden de geçemeyeceğimi belirtmek isterim. Sitepatent geçmişten bu yana profesyonel bir şekilde çalıştığını gözlemleyerek sizlere deneyimlerimizi aktarmaya devam ediyoruz.

Muhsin Ali Yıldız

Şule Tekstil / Firma Ortağı

Tekstil dünyası rakibi bol olan ve herkesin sabit olarak girebileceği bir sektör olduğu için bizlerde yeniliklerden yana şansımızı kullanarak e-ticaret sitesi kurarak denemek istiyorduk fakat kime güvenipte yaptıracağımızı bilmiyorduk ama sonunda doğru adresi bularak Sitepatent internet sitesini gördük ve online olarak görüşmeleri tamamlayarak bizlere garanti vererek hizmet verebileceklerini belirttiler. Bizler de firmanın geçmişinde birçok başarılı işe imza attığını gördüğümüzde güven konusunda sorun yaşamayacağımızı anladığımız için internet sitemizi iyi bir hale getirmeleri için çalışmalara başlamasını istedik.

Şule Tekstil olarak bulunduğumuz pozisyonlarda zaten rakiplerimize fark atıyorduk ama birde internet sitemiz üzerinden bu durumu değerlendirmek istediğimiz için bir süreliğine sitemize yatırımlarımızı yapacağımızı açıkladık ve Sitepatent tarafından gelen raporlara göre günlük isteklerini yerine getiriyoruz. Her zaman olduğu gibi şimdi de profesyonel firma ile çalıştığımız için sitemizden geleceklerin de büyük hayaller süslediğini göstermeye devam ediyoruz. Ayrıca hazırlanmış olan sitemizden birkaç demeç göstererek yolumuza devam ediyoruz. 

Sitepatent ile keyifli bir şekilde çalışabilir ve güvenilir şekillerde pozisyonlarda hatta sitelerinizi analiz ederek sizlere ne yapılmasını gerektirdiğini veya nasıl bir yol izlenmesi gerektiğini belirten yorumlarla okeylediğiniz anda çalışmalara başlayacaklarını belirtmek isterim. Şuan internet sitemiz üzerinden satışlar yaparak kazanıyoruz ama buda sadece doğru web tasarım firmasını bulduğumuz için geçerli olduğunu düşünmenizi rica ediyoruz. Eğer ki sizde site yaptırmak istiyorsanız mutlaka bu firmayla iletişime geçerek karar vermenize yardımcı olacağına inanıyoruz.

WhatsApp Canlı Destek