Güngören Web Tasarım

GÜNGÖREN WEB TASARIM

Güngören İstanbul iline bağlı olan bir ilçe olup en küçük 3. İlçesidir, 11 mahalleden oluşmaktadır. Bu ilçemizin nüfusu da 115,000 179,765 273,915 271,000 318,545 311,672’dir. Güngören web tasarım olarak tüm firmalar arasında kalitede tek olan ve sizin aklınızı ve içinizden geçenleri okuyarak uygulayan tek firmayızdır. Güngören web tasarım olarak profesyonel ekibimizle sizlere hizmet veren ve bunu yaparken de tüm teknolojiyi kullanarak uygulayan hem web hem de mobil uyumlu harika tasarımlar yaratırız. Bunu yaparken de Html5, Css3 olarak responsive şekillerde tasarlamaktayız.

Web sitesi ne amaçla kullanılır?

Herkesin de bildiği gibi yıllar geçtikçe bilgi çağı gelişmekte ve böyle olunca da teknoloji de gelişmektedir. Teknolojinin gelişmesiyle milyonlarca kişinin hayatını kolaylaştırır hale getirir. İnternet günümüzde gelmiş geçmiş en büyük icatlardandır. İnsanlar internet sayesinde istedikleri her şeye anında ulaşabilirler ve bu bilgileri de insanlara web sitesi internet aracılığıyla buluşması sağlanır. Günümüzde de internet sayesinde insanlar merak ettikleri şeylere bakarken internetten bakarlar. Buna örnek verecek olursak otomobil, eczane, hastane, kiralık ev gibi konularda web sitesi mutlaka gereklidir. Günümüzde de web sitesine sahip olmayan firmalar gün geçtikçe misafirlerini başkaweb siteleri olan firmalara kaptırmaktadır.

Güngören web tasarımı olarak profesyonel ekibimizle sizlere tüm en inçe detayları vermekte olup, müşterilerinizi kaybetmeyi de durduracaktır. Fiyat olarak baktığımızda da fiyatlarımızı belirlerken verdiğimiz hizmet kalitesi ve olmasını istediğiniz web sitesinin içeriği görünümüne bakılır.

Profesyonel ekibimizle aşağıdakileri uygulayarak müşterilerimize hizmetlerimizi sunarız:

*Müşterimizi ortağımız gibi görerek o anlayışla hizmetimizi sunarız.

*Baştan başarıyı isteyerek hareket etme

*Uzmanlığımız

* Tecrübemiz ve takım çalışmamız

*Bu sektörde iyi araştırmalar yaparak müşterinin istediğini iyi algılarız

* Stratejik olarak iş modelleri oluştururuz

*Hızlı çalışırız

Sizler de zaman kaybetmeden kaliteli ve hızlı hizmet almak istiyorsanız Güngören web tasarımını tercih etmelisiniz.

Güngören Web tasarımı olarak İnternet Site tasarımı, hosting, domain hizmetleri, Kurumsal İnternet Sitesi, E-Ticaret Sitesi/Online Satış, Haber Siteleri, Kişisel Bloglar, Firma Rehberi Siteleri, Ürün Tanıtım siteleri, İlan Siteleri, Bireysel İnternet Sitesi, Köy ve Dernek siteleri, Sanayi ve Kooperatif Siteleri nin yanı sıra Google Kayıt, Google Haritalarına Kayıt, Google Firma Rehberlerine Kayıt, Dmoz’a Kayıt, Google AdWords Reklamları, Google Analytics Ziyaretçi İstatistikleri , vb. Kurumsal Web Tasarım ve Google gibi hizmetler vererek siz değerli müşterilerimizin isteklerini itina ile kısa sürede yerine getiririz.

Ayrıca firmamız Google seo uyumlu web tasarımları yapmaktadır. Firmamız Google ve diğer arama motorlarında ve sektörel aramalarda üst sıralara çıkmanızı hedefler ve hizmetlerini verirken de bunları hedefleyerek hizmetler sunar. Firmamızın öncelikli hedefleri de sizlerin web sitelerinin kaliteli olması ve rakiplerinizden çok yukarı çıkmanızı istemektir. Firmamızın diğer web tasarım firmalarından farkı sizlerin sitelerini %100 mobil ve seo uyumlu web siteleri yapmak istemesi ve buna ulaşmak için canla ve başla çalışıyor olmasıdır. Bunların yanında fiyat olarak da değerlendirdiğimizde firmamız fiyat miktarına göre en çok hizmeti ve başarıyı sağlamaktadır. Kısaca 1 numaralı kalite ve en ekonomik hizmetler sunmaktadır. Firmamız tüm Türkiye’ye hizmet vermektedir. Bunu yaparken de sektörel olan tüm modayı da takip etmektedir. Ayrıca firmamızın grafik tasarımı çalışanları sizin sitenizin anasayfa tasarımlarını da hazır hale getirmektedir. Sonra da SEO ekimiz sitenizin optimizasyonunu da yayına açar. Firmamız tarafından aldığınız hizmet siz değerli müşterilerimizin tasarımlarını istediklerini işte budur dedikten sonra yayına alınacaktır. Sizler de firmamız sayesinde rakiplerinizi sollayacaksınız.

 

Paylaş:

Önceki

Sonraki

Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp Canlı Destek