Web Tasarım

Nasıl Çalışıyoruz?

1.

İsteklerinizi Belirtin

İnternet sitenizde olmasını istediğiniz sayfaları özellikleri bize anlatın.

2.

Çözümlerimizi Sunalım

İsteklerinizi anlayarak size en uygun web sitesi çözümünü sunalım.

3.

Harekete Geçelim

Hiç vakit kaybetmeden sitenizi eksiksiz şekilde tamamlayalım.

4.

Siteniz Yayında!

Sitenizi inceleyin. Eksik veya hatamız varsa düzenleyelim ve yayınlayalım.

5.

Bu Kadar…

Zor mu olur sanmıştınız? Hepsi bu kadar. Siteniz 3 günde yayında!

6.

Kontrol Sizde

Eksiksiz olan sitenize istediğiniz an yeni içeriklerinizi panelden ekleyebilirsiniz.

Hazır değil özel, peki neden?

Kopya Yüzler

Aynı sektörde aynı tasarımı kullanan yüzlerce siteden biri olmak müşterilerinizin gözünde itibarınızı zedeler. İlk bakışta siteniz ziyaretçilerinizin gözünde eksi puanı alır!

Google’ı Anlamak

Google kopya ve hazır temalar ile birkaç saatte kurulan siteleri tam olması gerektiği gibi değerlendirir ve filtreye sokarak yükselmesine izin vermez. Sizce de mantıklı değil mi?

Yakışanı Giymek

Birçok sektör kullanabilsin ve herkese az çok uysun diye gereksiz özellikler ve grafik cümbüşleri ile donatılmış bir site sizin firmanızı asla yansıtamaz.

Otur Sıfır!

Ucuza getirebilmek için farklı altyapılar ile toplama hale getirilmiş bir hazır sitenin paneli tam anlamıyla eziyettir. İki kez girip üçüncü kez girmek istemeyeceğinize emin olun!

Film Gibi

Hazır sitelerde kısıtlı şekilde sunulan veya hiç sunulmayan panel kullanım metinleri yerine biz tüm müşterilerimize özel panel kullanım videosu hazırlamaktayız.

Suçsuz Hırsız

Hazır sitelerin %90’ı açık kaynaklı olarak internette bulunabilir. Hack meraklıları bu sitelerde açıkları bularak tek seferde aynı siteyi kullanan tüm siteleri hacklerler.

Sözün Özü

Kendi yazılım ve tasarımlarını geliştiremeyen ya da 10-20 farklı tasarım derleyerek, bularak satan firmalar birçok
sorununuza çözüm bulamazlar ve ortadan kaybolurlar.

Siz fikrinizi söyleyin, biz tasarlayıp hayata geçirelim

Deneyimli grafik tasarım ve yazılım geliştiricilerinden oluşan ekibimiz, başarıya giden yolda size eşlik etmek için hazır. Kreatif düşünceyle hazırladığımız nefes kesici grafik tasarımlarıyla, başarılı teknik altyapıyı da harmanlayarak ihtiyaçlarınıza uygun çözümler üretiyoruz. Ayrıcalıklı bir web tasarım firması olarak bizler, kullanımı kolay ve kullanıcı dostu web sitelerini nefes kesici tasarımlarla birleştirip hayata geçirmeyi hedefleriz.

Profesyonel Destek

Web tasarım hizmetlerimiz ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak ve size en uygun çözüme birlikte karar verebilmemiz için bizimle iletişime geçmekten lütfen çekinmeyin.

Sadece Özel Tasarım

Ziyaretçinin gözünde iyi bir “ilk izlenim” oluşturmanın ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Yalnızca iyi bir web sitesi tasarlamıyor, sitenizin arama motorlarıyla uyumlu bir şekilde kodlanmasını da gerçekleştiriyoruz.